8 серпня — День військ зв’язку України

Дата: 08.08.2022 09:24

Фото без описуЗв'язківці завжди були інтелектуальною елітою наших військ. Вони є уособленням надійності у надважливій справі забезпечення безперебійного управління Збройними Силами України як у мирний час, так і у надскладний період відсічі російському агресорові, що посягнув на територіальну цілісність України.

Сьогодні дякуємо їм за відданість та героїзм у справі служіння Україні.

Схиляємо голови і будемо вічно пам'ятати героїв - воїнів-зв'язківців, які віддали своє життя в боротьбі за мир для кожного українця!

Вшановуємо ветеранів військ зв'язку, які продовжують навчати молоде покоління та передавати набутий бойовий і професійний досвід.

Бажаємо цим відважним і хоробрим людям безперебійного зв’язку і мирного неба над головою, міцного здоров'я та нових професійних звершень, що наближають нашу спільну перемогу та встановлення миру в державі!

Зі святом!