У першу неділю липня мужні вартові неба відзначають своє професійне свято - День військ протиповітряної оборони України.

Дата: 03.07.2022 08:31

Фото без описуПісля 24 лютого про цих військових знає кожен українець. Сили ППО збивають чимало ворожих дронів, ракет і бомбардувальників. Вони охороняють наш спокійний сон і рятують сотні невинних життів.

У цей святковий день висловлюємо слова щирої вдячності нашим мужнім захисникам за сумлінну самовіддану службу народу України та зразкову ратну працю. Спільно з усіма родами українських військ вони зупинили російську орду і з кожним днем наближають нашу Перемогу.

Бажаємо всім військовослужбовцям, ветеранам і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України Божого благословення та захисту, міцного здоров’я, добра, щастя та швидкої перемоги над ворогом!

Все буде Україна! Слава Героям!