Що таке національна платформа «UNITED 24»?

Дата: 30.06.2022 14:27

Фото без описуПортал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров?я та Міністерства інфраструктури України. Дана платформа працює в режимі «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій міжнародних партнерів та громадян для підтримки України.

Національна платформа працює за такими напрямами:

• допомога Збройним Силам України;
  • гуманітарна;
  • медична допомога і допомога дітям;
  • відновлення інфраструктури;
  • цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначили, що за півтора місяці роботи платформи було зібрано $60 млн. На ці гроші міністерство охорони здоров?я закупило апарати ШВЛ для лікарень та займається покупкою рентген апаратів, а Міністерство оборони придбало велику партію бронежилетів і форми для наших захисників.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на Порталі UNITED24 за посиланням: https://u24.gov.ua/uk.