З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 08:09

Фото без опису28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон. Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни.  Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.   Конституція визначила найціннішим – людину, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпеку.
Нині, наші військові борються з російською агресією, захищають задекларовані у Конституції права українських громадян, відстоюють незалежність та територіальну цілісність України. Віримо, що з нами – правда, і ми переможемо, а задекларовані в Конституції права стануть реальністю на всій цілісній території України, і люди в усіх куточках нашої Батьківщини почуватимуть себе захищеними і впевненими у майбутньому.
Шануймо свої закони, свою державу, свій народ, щоб світ шанував нас!