19 червня – День фермера

Дата: 19.06.2022 08:00

Фото без описуЦе свято яке об'єднує всіх, хто любить рідну землю і працює на ній, хто захищає і береже її, як святиню, хто невтомною та наполегливою працею розвиває аграрний сектор України. Нині, незважаючи на бойові дії, аграрії тримають стрій та дбають про продовольчу безпеку 24/7.

Своєю самовідданою працею вони дають впевненість у завтрашньому дні,  створюють робочі місця, підтримують соціальну сферу, наповнюють бюджет громади. У фермерстві втілилися кращі риси господарювання – працьовитість, стійкість, природна кмітливість і завзятість, активна громадянська позиція і патріотизм. На їх мужніх плечах величезна відповідальність – аби на столах був хліб і до хліба.

Вітаємо усіх фермерів нашої громади зі святом. Бажаємо вам міцного здоров’я, енергії, добра, високих врожаїв та  гарної погоди. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.

Дякуємо за наполегливу працю!