Шановні жителі та особи, які завітали до нашої громади

Дата: 02.06.2022 11:18

Фото без описуВід початку війни дедалі більше людей покидає свої домівки через їхнє руйнування чи пошкодження.

Зв’язку з чим постає питання про порядок звернення та отримання компенсації за пошкоджене майно, якщо у особи не має доступу до застосунку ДІЯ.

Законодавством України передбачено, що вразі відсутності застосунку ДІЯ, власник зруйнованого або пошкодженого нерухомого майна може звернутися з заявою до будь-якого Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Для подачі заяви власник житла повинен при собі мати такі документи:

• паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • свідоцтво на право власності на об‘єкт;
  • наявність електронної пошти.

В заяві про зруйноване чи пошкоджене майно зазначається така інформація:

• прізвище, ім’я, по батькові власника житла;
  • реєстраційного номера облікової картки платника податків власника житла;
  • контактні дані особи (номер телефону, адреса електронної пошти, інші засоби зв’язку;
  • відомості про нерухоме майно;

Якщо інформація про житло у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відсутня необхідно зазначити:

• тип об’єкта (квартира, приватний житловий будинок, садовий та дачний будинок);
  • загальна площа нерухомого майна (якщо не маєте точної інформації — зазначається орієнтовна площа);
  • адреса (місцезнаходження) нерухомого майна;
  • відомості про кількість осіб, що проживали в нерухомому майні;
  • відомості про пошкодження або знищення нерухомого майна (дата та орієнтовний час настання події, опис пошкодження, фото-, відео фіксація).

Визначення шкоди та обсягу збитків здійснюється відповідно до методики, затвердженої наказом Мінрегіону, за погодженням з Мінреінтеграції.

Відповідальними за визначення шкоди та збитків за наведеним напрямом є обласні, Київська міська державні адміністрації (на період воєнного стану - військові адміністрації).

В Богодухівському районні  відділи "Центру надання адміністративних послуг", знаходиться за адресами:

Харківська область, м. Богодухів, вул. Молодіжна, буд. 2.

Харківська область, м. Валки, проспект Григорія Сковороди, буд. 10 (на даний час не приймають заяви).

Харківська область, смт. Коломак, вулиця Корольова, буд. 28 (на даний час не приймають заяви) .

Харківська область, смт. Красний Кут, вул. Миру, буд. 127 (на даний час не приймають заяви).