Сьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ вручив посвідчення 20 стипендіатам міської ради «Юні таланти Богодухівської громади»

Дата: 01.06.2022 14:35

Фото без описуНими стали представники обдарованої учнівської молоді, які за підсумками 2021/2022 навчального року були визнані кращими у навчанні, творчості та спорті.

Володимир Миколайович, вітаючи стипендіатів, побажав їм впевненого поступу вперед та нових здобутків. Подякував вчителям, наставникам та батькам, присутнім на заході, за їх невтомну працю та щиру любов до дітей.

Стипендія одноразова і становить 5 тис.грн. Проте, як сказали батьки, головне – не сума, а розуміння того, що громада в такий нелегкий час піклується про дітей та підтримує їхнє прагнення до знань та творчих і спортивних досягнень Попри все у підростаючого покоління повинно бути дитинство. Діти - це наше щастя! В них - наше майбутнє! Пам’ятаймо про це!