1 червня в Україні відзначається День захисту дітей

Дата: 01.06.2022 08:30

Фото без описуЦе свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ. На жаль, право на щасливе дитинство маленьких українців було грубо і цинічно порушене керівництвом росії, яка розв‘язала у нашій країні криваву війну. З початку повномасштабного вторгнення країни-агресора загинуло 243 українські дитини, ще 444 – отримали поранення. Багато дітей разом з батьками були змушені покинути Україну, рятуючись від війни, а деяких окупанти вивозять до росії, фактично депортуючи.

Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати основою життя і турботи керівництва кожної країни .

Світ дітей не повинен знати насильства, жорстокості, сліз та війни!

Тільки спільними зусиллями всього світу дитинство буде захищеним, яскравим, добрим і світлим!