Сплата за отриані послуги - обов'язок кожного мешканця громади!

Дата: 11.05.2022 13:58

Фото без описуШановні мешканці громади! Вкотре звертаємось до вас з проханням вчасно сплачувати за вивіз та утилізацію сміття! Наразі його об'єм збільшився у рази, оскільки чисельність населення громади теж значно виросла. Така тенденція вимагає значних ресурсів  для збереження якості надання послуг. За сьогоднішнього рівня активності укладання договорів та  оплати квитанцій, вивозити та утилізувати сміття комунальникам стає дедалі складніше. Крім того, сильно вдарило по економічній спроможності підприємства значне здорожчання паливно мастильних матеріалів. Тому зараз кожна вчасно сплачена гривня та заключений новий договір на отримання послуги дуже важливі. Отримати консультацію з даного питання можна за адресою: пров. Лікарняний, 3Б,  або за номером телефону - 30841.
 Давайте свідомо відноситися до власних обов'язків, тільки так можна подолати будь-які труднощі!