6 травня відзначають своє професійне свято піхотинці України

Дата: 06.05.2022 08:12

Фото без опису
Ми вшановуємо воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України.
Піхота – найбільш древній рід військ з унікальною воєнною традицією. Саме піхота завжди на вістрі атаки і завжди напоготові. У воєнне сьогодення героїчні піхотинці залізною стіною стоять між військами країни-агресора та мирними українцями, захищаючи мирне небо.
Шановні піхотинці! Зі святом! Дякуємо вам за захист наших домівок, за мужність і героїзм у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України!
Низько схиляємо голови перед полеглими бійцями, які найдорожчою ціною  виборювали мир для наших міст і сіл.
Герої не вмирають, а живуть у пам‘яті вічно!
Віримо у наших воїнів, бажаємо здоров’я, відваги, завзяття та стійкості! Вам під силу подолати будь-який шлях!
Свято віримо у нашу перемогу!
Слава Україні!