Відділ соціального захисту населення інформує

Дата: 05.05.2022 11:09

Фото без описуЗапорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» надає благодійну та гуманітарну  допомогу. З 24 лютого фонд   «Єдність» за майбутнє» у партнерстві з Естонською радою у справах біженців надає  гуманітарну допомогу у вигляді багатоцільової матеріальної допомоги для осіб, які постраждали від війни та проживають у областях, в яких  на даний момент відбуваються бойові дії.

В рамках програми гуманітарної допомоги підписано договір з Всесвітньою продовольчою програмою (World Food Program - WFP) на надання загальної продовольчої допомоги у вигляді грошових переказів.

Всесвітня продовольча програма надає пріоритет наступним категоріям вразливих верств населення, які є внутрішньо переміщеними особами або місцевими жителями:

• члени сім’ї були травмовані або поранені внаслідок бойових дій;
  • внаслідок бойових дій повністю втратили житло;
  • житло зазнало часткового руйнування і потребує ремонту;
  • одинока мати/батько з неповнолітніми дітьми;
  • в сім’ї є люди з інвалідністю, або онкохворі, які потребують коштовного лікування;
  • втратив(ла) роботу і залишив(ла)ся без коштів для існування;
  • був(ла) вимушений(а) виїхати з місця проживання внаслідок бойових дій;
  • малозабезпечені сім’ї, а також люди похилого віку.

Всесвітня продовольча програма має довгострокову угоду з Western Union, яка продовжує діяти в багатьох частинах України. Бенефіціари, які мають мобільні телефони, отримують посилання для самореєстрації  та код WFP і повинні самостійно зареєструватися в системі WFP. На основі цього бенефіціар отримує сповіщення з подальшими інструкціями. Гроші можна зняти готівкою з місць обслуговування Western Union або переказати на банківський рахунок одержувача