Шановні внутрішньо переміщені особи, актуальна інформація щодо питання отримання допомоги

Дата: 18.04.2022 14:25

Фото без описуДопомога надається особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, а також території адміністративно-територіальної одиниці, де проводяться бойові дії та що визначена затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204. (Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Житомирська область, Запорізька область, Київська область, м. Київ, Луганська область, Миколаївська область, Одеська область, Сумська область, Харківська область, Херсонська область, Чернігівська область).

Допомога надається щомісячно з місяця звернення на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування на кожну внутрішньо переміщену особу, відомості про яку включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, у таких розмірах:

для осіб з інвалідністю та дітей - 3000 гривень;

для інших осіб - 2000 гривень.

Допомога виплачується за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану.

Допомога внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року.

Для отримання допомоги внутрішньо переміщена особа заповнює заяву, яка формується засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Куди звертатися коли у Вас відсутній додаток Дія ?

Ви звертаєтеся із заявою про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам за формою, яка може бути також подана до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад, уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або центру надання адміністративних послуг.

Для отримання виплат у Богодухівському районі можна подати заяву у:

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

м. Богодухів, вул.Молодіжна,2 к.5, тел. (05758) 3-05-16

«Центр надання адміністративних послуг» Валківської міської ради.

т. Валки проспект Григорія Сковороди, 10

телефони для довідок – (05753) 5-24-20

«Центр надання адміністративних послуг» Краснокутської селищної ради Селище Краснокутськ вул. Миру, 127

телефони для довідок – (05756) 3-23-13, 3-23-43

«Центр надання адміністративних послуг» Коломацької селищної ради.

Селище Коломак вул. Корольова буд. 28

телефони для довідок – (05766) 5-62-05