Дата: 13.04.2022 12:54

Фото без описуСьогодні на засіданні виконавчого комітету розглянули нагальні питання громади. Зокрема, члени виконкому внесли зміни до раніше прийнятого рішення щодо створення та використання матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Розглянуто низку соціальних питань: надання одноразової грошової допомоги, призначення та виплату компенсацій особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, заслухано звіт про роботу служби у справах дітей щодо соціально-правового захисту прав дітей нашої громади.