До уваги мешканців громади, які безкоштовно прихистили у своїх домоволодіннях внутрішньо-переміщених осіб!

Дата: 01.04.2022 13:54

Фото без описуПрийом заяв на відшкодування комунальних послуг відтепер буде здійснюватись і у вихідні. У суботу та неділю відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури Богодухівської міської ради  працюватиме з 8.00 до 12.00 за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна, 2,  2 поверх,   каб. №1 та №8. У разі потреби, години прийому заяв у вихідні дні можуть бути подовжені.

ОБОВЯЗКОВО! Перед зверненням із заявою до відділу, власники жилих приміщень повинні самостійно внести відомості щодо приміщень приватного житлового фонду, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб до веб-ресурсу «Прихисток» https://prykhystok.gov.ua/ та не мати заборгованості за житлово-комунальні послуги.