Підтримай комунальні підприємства – сплати за отримані послуги

Дата: 28.03.2022 14:45

Фото без описуШановні мешканці громади! Під час воєнного стану наші комунальники ні на день не переставали виконувати своїх обов’язків. Ризикуючи власним життям, виходили на робочі місця, щоб ми з вами навіть у ці складні часи могли жити в комфортних умовах. Так само, як ми не можемо повноцінно жити без послуг комунальних підприємств, так і комунальні служби не можуть «втриматися на плаву» без нашої з вами абонплати. Звертаємось до кожного нашого мешканця з проханням: знайти можливість і сплатити рахунки за комунальні послуги. Адже наші з вами кошти – це чиясь заробітна плата, це пальне для комунальної техніки, джерело сплати податків та оплати енергоносіїв. Вчасно внесена плата за послуги - це єдиний шлях для збереження здобутків нашої громади у комунальній сфері та самий дієвий і ефективний спосіб подяки комунальникам за їх щоденну працю!