Відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради

Дата: 14.03.2022 19:53

Фото без опису«Завдяки мужності наших захисників життя у громаді відносно спокійне, і ми можемо провести виконком», - з таких слів Богодухівського міського голови розпочалося засідання. Володимир Миколайович коротко охарактеризував ситуацію у різних сферах життєдіяльності громади. «На сьогодні нам вдалося  більш-менш стабілізувати ситуацію з продуктами. Місцеві виробники забезпечують населення своєю продукцією. Ведеться робота щодо моніторингу цін на товари першої необхідності та впливу на недобросовісних підприємців. Проблемним наразі залишається питання отримання пенсій через «Укрпошту». Зараз ми активно працюємо над вирішенням цієї проблеми. Вкрай важливо, щоб усі пенсіонери отримали свої кошти», - зазначив міський голова.

Члени виконкому розглянули п’ять питань порядку денного. З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.