Відбулося засідання ХХVІІ позачергової сесії Богодухівської міської ради VIII скликання

Дата: 10.03.2022 19:19

Фото без описуПерш ніж перейти до розгляду порядку денного, хвилиною мовчання депутати вшанували пам’ять наших земляків, загиблих на російсько-українській війні, серед яких депутат Богодухівської міської ради Сергій ГЛУЩЕНКО.
Депутати прийняли рішення про внесення змін до бюджету та низки  Програм. Зокрема тих, що стосуються підтримки комунальних підприємств та соціального захисту населення. Міський голова Володимир БЄЛИЙ зазначив, що транспортування тіл загиблих і їх поховання здійснюються за кошти міської ради. Володимир Миколайович також проінформував депутатів щодо ситуації у громаді та подякував усім, хто активно працює і допомагає у забезпеченні життєдіяльності громади.