Шановні мешканці громади!

Дата: 26.02.2022 11:41

Ми дуже вдячні вам за небайдужість і бажання допомогти своєю кров‘ю захисникам України.

На сьогодні вже записалися понад 40 осіб. На жаль, ви напевно чули, що Харківський обласний центр служби крові нещодавно потрапив під обстріл, у зв‘язку з чим до середи, 02.03.2022, його спеціалісти не можуть здійснити виїзд до громади, а у Богодухівській ЦРЛ відсутня апаратура для тривалого зберігання крові. Тому, щиро вдячні кожному!

Всі ваші контактні дані є. Якщо ви точно знаєте свою групу крові - повідомте її по телефону, за яким здійснювали запис. З вами обов’язково зв’яжуться для здачі крові.

Наразі також ведеться відпрацювання механізму залучення донорів для прямого переливання крові (від донора пацієнту) в операційній Богодухівської ЦРЛ (у разі необхідності).

Будьте на зв‘язку!