Підприємці та керівники фермерських господарств долучилися до обговорення Стратегії розвитку Богодухівської міської територіальної громади

Дата: 15.02.2022 14:54

Фото без описуЗаступники Богодухівського міського голови Олександр ПАРЩИК і Оксана СИЗОНЕНКО, та експерти з децентралізації Віктор НЕСТЕРЕНКО і Олег КУЛІНІЧ обґрунтували необхідність стратегічного планування та ознайомили учасників круглого столу з світовими практиками розробки Стратегії розвитку.  Підприємці та керівники фермерських господарств під час зворотного зв’язку висловили своє бачення шляхів можливого розвитку громади.
Усі пропозиції учасників круглого столу будуть узагальнені та  враховані під час написання Стратегії розвитку.