Підсумки спортивного уїк-енду

Дата: 14.02.2022 14:00

Фото без описуУ IV турі відкритого Чемпіонату Богодухівської громади з волейболу команда з Валок поступилася збірній Богодухова 0-3 (24-26, 14-25, 19-25), а Коломацькі волейболісти втратили очки у протистоянні спортсменам із Золочева 1-3 (25-21, 23-25, 12-25, 16-25).

Місця у  Чемпіонаті Богодухівської громади з шашок розподілилися наступним чином:

1 місце - Сердюков Ігор

2 місце - Коновалов Юрій

3 місце - Тризна Микола

V тур зимового Чемпіонату Богодухівської громади з міні-футболу закінчився з такими результатами:

Лозова jr 7- 4 Шарівка

ДЮСШ   8  - 0 Оld friends

Промінь 2012  4 - 9  Кломак

М‘ясний 2  14 - 1  Юнайтед Крисино

М‘ясний 1 3 -12  АГРОТЕХ.

Своїми досягненнями порадували і наші юні спортсмени. Вихованці Андрія ЛУЦЕНКА у дитячій Металіст лізі (м. Харків) з рахунком 0:2 обіграли однолітків із Металіста. А на Чемпіонаті України з Таеквон-до (ІТФ), який з 10 по 13 лютого  проходив у Вінниці, представники нашої громади (тренер Олексій ДАНЬШИН) неодноразово підіймалися на п’єдестал пошани.

У дружній атмосфері пройшов баскетбольний матч, присвячений пам'яті Руслана Церковоного, нашого земляка, члена збірної України з регбі.