За інформацією КНП Богодухівська центральна районна лікарня від сьогодні жителі громади мають змогу пройти КТ-дослідження

Дата: 11.02.2022 14:24

Фото без описуДля безоплатного обстеження необхідно звернутися до сімейного лікаря, отримати електронне направлення на відповідне дослідження та попередньо записатися в чергу за телефоном 0638835911 (прийом дзвінків з 8:30 до 19:00).

При відсутності направлення можна пройти обстеження за власний кошт, згідно з прайс-листом.

Послуга надається в стаціонарному відділені КНП Богодухівська ЦРЛ БМР за адресою: м.Богодухів вул.Комарова 3, І поверх, кабінет 123.

Графік роботи кабінету понеділок-п'ятниця з 8:00 до 14:00.

Переходьте за Посиланням