Відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду завідувачів закладів дошкільної освіти

Дата: 11.02.2022 09:41

Фото без опису11 лютого 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду завідувача Комунального закладу «Гавришанський заклад дошкільної освіти   (дитячий садок) Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області» та Комунального закладу «Кручанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області».

Оскільки заяви на участь у конкурсі були відсутні, то згідно з рішенням комісії конкурс визнано таким, що не відбувся.

Протокол засідання