Дата: 10.02.2022 17:13

Фото без описуПідведені підсумки роботи Координаційної ради за минулий рік. До речі, у 2021 році у громаді зареєстровано 76 випадків вчинення насильства (69 - стосовно жінок, 2 – стосовно дітей, 5 – стосовно чоловіків). Для  вчасного реагування та надання необхідної допомоги постраждалим від насильства налагоджено механізм взаємодії усіх суб’єктів, відповідальних за протидію цьому соціальному явищу.

Під час засідання затверджено план роботи Координаційної ради на 2022 рік. Розглянуто конкретні випадки домашнього насильства, які виникли у сім’ях громади, намічені подальші кроки у  роботі з ними.