Мешканці Губарівського, Павлівського та Полково-Микитівського старостинських округів обговорили Стратегію розвитку громади

Дата: 10.02.2022 13:53

Фото без описуЗаступник Богодухівського міського голови Олександр ПАРЩИК разом з експертами з децентралізації Олегом КУЛІНІЧЕМ та Віктором НЕСТЕРЕНКОМ донесли до учасників заходу суть Стратегії та її роль у становленні громади. Населення активно включилося в обговорення, пропонуючи спрямувати Стратегію розвитку на вирішення нагальних проблем звичайних людей. Мешканців старостинських округів турбують питання рейсового сполучення між населеними пунктами, аварійного дорожнього покриття, вуличного освітлення, закриття поштових відділень, неналежної якості води, забруднення навколишнього середовища (викиди у річки, сміттєзвалища). Крім того, люди стурбовані, що  молодь масово виїздить з села до міста через відсутність у селі робочих місць та мережі рекреаційних закладів.  Розвиток громади мешканці вбачають також у відновленні колись діючих підприємств (пекарні у Кручику, цегельного заводу у Губарівці).