Міністерство охорони здоров’я України інформує

Дата: 09.02.2022 10:46

Фото без описуЗ 10 до 5 днів: в Україні скоротилась тривалість амбулаторного та стаціонарного лікування пацієнтів із COVID-19.

Що змінилось? Якщо раніше хворий мав перебувати на лікуванні не менше ніж 10 днів від дати появи симптомів або ж від дати отримання позитивного тесту, то тепер цей термін скоротився до 5 днів.

Від якої дати вести відлік? Від дати появи симптомів або від дати отримання позитивного результату тестування.

Чи потрібно після 5 днів робити ПЛР-тест? Якщо у пацієнта немає симптомів, то не потрібно, і самоізоляцію можна завершувати на 6-й день. Якщо ж залишилися наслідки хвороби, наприклад, головний біль або втрата смаку, то після 5-денного терміну можна зробити ПЛР-тест.

Важливо пам'ятати, що самоізоляцію можна завершувати лише за умови відсутності симптомів захворювання через 5 днів від дати їх появи або від дати отримання позитивного результату тестування.

Не ризикуйте власним життям — вакцинуйтеся!

#МОЗ #COVID19 #МедичніНовини