Санаторно-курортне лікування   громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 07.02.2022 11:01

Фото без описуВідділ соціального захисту населення виконавчого комітету Богодухівської міської ради здійснює організацію санаторно-курортного оздоровлення, за рахунок коштів обласного бюджету громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до  І категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 2 категорії, та дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи (крім дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською  катастрофою).

Строк перебування у санаторно-курортному закладі становить:

- для постраждалих громадян – 18 днів;

- для потерпілих дітей у супроводі одного з батьків або особи, яка їх       замінює – 21 день.

Для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням необхідно звернутися до відділу «Центру надання адміністративних послуг» із письмовою  заявою, до якої додати такі документи:

– копія паспорта громадянина України (всіх заповнених сторінок) заявника (при наданні копії паспорта у формі пластикової картки типу ID-1 з безконтактним електронним носієм (далі – ID-паспорт) (лицьового та зворотного боку) надається копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання заявника);

– копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, копію сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. У разі, якщо заявник має ID-паспорт, копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків не надається;

– довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

– копія посвідчення постраждалої особи, віднесеної до категорії І (копію посвідчення постраждалої особи, віднесеної до категорії 2).

Один із батьків потерпілої дитини або особа, яка їх замінює, разом з письмовою заявою про взяття на облік для отримання санаторно-курортного лікування, додає такі документи:

– копія свідоцтва про народження;

– копія паспорта громадянина України (всіх заповнених сторінок) одного з батьків потерпілої дитини або особи, яка їх замінює;

– копія довідки потерпілої дитини про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (у разі наявності);

– копія довідки одного з батьків потерпілої дитини або особи, яка їх замінює, про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (у разі наявності);

– довідку для одержання потерпілою дитиною путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

– копію посвідчення потерпілої дитини;

– копію посвідчення постраждалої особи одного з батьків потерпілої дитини або особи, яка їх замінює (у разі наявності відповідного статусу).

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Богодухівської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна, буд. 7, та до відділу «Центр надання адміністративних послуг», який знаходиться за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна, буд. 2.