Стратегію розвитку громади обговорили в Дмитрівському і Улянівському старостинських округах

Дата: 07.02.2022 10:51

Фото без описуЕксперт з децентралізації Віктор НЕСТЕРЕНКО та заступник Богодухівського міського голови Олександр ПАРЩИК роз’яснили населенню, що таке Стратегія розвитку, аргументували доцільність та важливість її розробки для нашої громади.

Під час обговорення мешканці Дмитрівки та Улянівки поділилися проблемами, які їх турбують. Оскільки Стратегія ґрунтується виключно на пропозиціях населення та спрямовується на вирішення їх проблем, думка кожного з нас дуже важлива. Тож, долучайтеся! Наступними будуть обговорювати можливі шляхи розвитку громади Павлівський, Губарівський та Полково-Микитівський старостинські округи.