Богодухівська міська рада

Харківська область

Розпочато громадські обговорення Стратегії розвитку Богодухівської громади

Дата: 21.01.2022 16:59
Кількість переглядів: 359

Для нашої громади, як і для більшості українських громад, досвід стратегічного планування абсолютно новий. Наразі у нас створена робоча група з підготовки Стратегії розвитку на період до 2027 року. Одним із етапів формування Стратегії є проведення зустрічей з населенням для виявлення нагальних проблем та обговорення шляхів їх вирішення.  Саме такі громадські обговорення сьогодні пройшли у с. Сінне та смт Гути.

Експерт з децентралізації Віктор НЕСТЕРЕНКО та спеціаліст відділу проєктно-інвестиційної діяльності Ірина КОЧУРА поспілкувалися з жителями цих населених пунктів, вислухали їх точку зору щодо можливих шляхів розвитку громади. На думку учасників обговорення, найактуальнішими напрямками, які потребують першочергової уваги, є аграрний сектор, підтримка підприємництва, розвиток мережі соціальних, культурних та спортивних закладів. Цікаву ідею запропонували мешканці Сінного, які вбачають перспективи у розвитку зеленого туризму.   

Обговорення Стратегії розвитку пройдуть по усім старостинським округам. Оскільки даний документ формується виключно із потреб мешканців громади,  дуже важлива активна позиція кожного з нас. Тільки так ми зможемо закласти фундамент позитивних змін для громади.

 

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь