У громаді відбулися заходи до Дня Соборності України

Дата: 21.01.2022 14:53

Фото без описуДень Соборності України – свято, яке символізує єдність українських земель. Це одна із найважливіших подій в історії нашої країни.
За участю Богодухівського міського голови Володимира БЄЛОГО, голови районної ради Юрія ЯЦИНИ, представників трудових колективів та громадськості відбулося урочистосте віче з нагоди Дня соборності України – 103-ої річниці Акту  злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
Патріотичною ходою учасники віче пройшли до пам’ятника Т.Г.Шевченка і поклали квіти. Вшанували світлу пам’ять борців за незалежність нашої держави хвилиною мовчання, зокрема, наших земляків: Сергія Слісаренка, Геннадія Сухини, Сергія Коханевича, Олексія Кучкіна (Василевський), Олександра Холошина, які віддали своє життя, захищаючи незалежність, єдність і майбутнє нашої Батьківщини. Урочисто святкового настрою заходу додали українські пісні у виконанні Вікторії Кузьменко та Оксани Михайлюченко.