Чи буде Богодухівська громада у 2022 році брати участь у Чемпіонаті Харківської області з футболу?

Дата: 20.01.2022 13:25

Фото без описуСаме з таким питанням до Богодухівського міського голови Володимира БЄЛОГО завітали тренер ФК «Богодухів» Сергій РИЖИХ та завідувач сектору у справах молоді та спорту Павло ГРИГОРОВИЧ. Сергій Володимирович провів аналіз участі нашої команди у минулому сезоні, окреслив перспективи та проблемні моменти клубу, ознайомив очільника громади з орієнтованим переліком учасників цьогорічної першості області.  Міський голова зазначив, що футбол – дуже популярний вид спору серед нашого населення, а  Богодухівська громада має усі складові для того, щоб ФК «Богодухів» знову спробував свої сили у вищій лізі Чемпіонату Харківської області. Тож, шановні любителі футболу,  футбольному святу у нашій громаді бути!