Заходи безпеки під час святкування Водохреща

Дата: 18.01.2022 14:29

Фото без описуШановні мешканці Богодухівської міської територіальної громади! 19 січня 2022 року віруючі православної церкви та значна кількість населення відзначають велике християнське свято Хрещення Господнє.

В цей день на водоймищах проводяться обряди купання, а також хрещення дітей та дорослих. Під час проведення обрядів спостерігається скупчення великої кількості населення, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій.

Тому нагадуємо про важливість дотримання карантинних обмежень та правил безпеки під час купання на Водохреща. Перш ніж зануритися у водойму, пам’ятайте:

• людям із захворюваннями серцево-судинної чи дихальної систем краще утриматися від купання;
  • заходити у воду дітям можна тільки з дозволу та під наглядом батьків;
  • для здорової люди достатньо буде зануритися у воду до 10-15 секунд, після чого одразу вийти на берег;
  • після купання обов’язково витріться рушником та переодягніться у сухий одяг, щоб запобігти переохолодженню;
  • не заходьте у воду у стані алкогольного сп’яніння.

Бережіть своє життя та життя близьких!