ОБЕРЕЖНО! ОЖЕЛЕДИЦЯ! Водій, будь уважним на дорогах!

Дата: 13.01.2022 11:54

Фото без опису  Шановні водії!

При ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, особливості та стан транспортного засобу.

При погіршенні погодних умов, з метою запобігання нещасних випадків на дорогах під час ожеледиці необхідно:

• істотно знизити швидкість руху на дорозі;
  • бути уважним при переїзді мостів та естакад, бо в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці;
  • не перевищувати швидкість;
  • дотримуватись безпечної дистанції з автомобілями;
  • постійно стежити за ситуацією на дорозі.

Не поспішайте, поступайтеся дорогою, будьте гранично обережні та уважні, і прохання без нагальної потреби не виїжджайте з дому!

Бережіть себе та своїх близьких.