До уваги внутрішньо переміщених осіб

Дата: 12.01.2022 12:54

Фото без описуАТ «Державний ощадний банк України»  повідомляє, що внутрішньо переміщеним особам надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО), що обслуговуються за тарифним планом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня, не будуть блокуватись до 1 квітня 2022 року.

Починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

В період карантину діяли заходи із «штучного» продовження строку дії карток. Наразі Ощадбанком поновлюється звична процедура щодо подовження терміну дії платіжних карток. Для отримання детальних роз’яснень щодо отримання нової картки необхідно звернутися до відділення банку або до контакт-центру за номером 0800210800.