Пройшовши випробування тисячоліттями, українська колядка не втратила своєї привабливості і досі

Дата: 06.01.2022 13:35

Фото без описуУ святкові різдвяні дні є хороша традиція - йти з колядками в оселі і офіси та нести радісну звістку про народження Ісуса Христа. З новорічно-різдвяними віншуваннями до Богодухівської міської ради сьогодні завітали вокальний гурт «Голосисті», члени Молодіжної ради, вихованці Центру дитячо-юнацької творчості та Улянівського сільського клубу-філії комунального закладу «Міський будинок культури». Вони привітали керівників громади та працівників виконавчого комітету міської ради з Різдвом Христовим. «Дякуємо, що ви у такий спосіб зберігаєте та примножуєте наші українські традиції, покращуєте нам настрій та надихаєте до роботи»,- звернувся до колядників Володимир Миколайович. Усі гості отримали від міського голови подарунки.