Відбувся публічний звіт міського голови Володимира БЄЛОГО перед громадою про підсумки роботи у 2021 році

Дата: 29.12.2021 18:15

Фото без описуЗ перших хвилин зустрічі Володимир Миколайович налаштував аудиторію на невимушений формат спілкування. Саме така атмосфера панувала протягом усього звіту. Заслухавши виступ міського голови, аудиторія із задоволенням відгукнулася на зворотній зв’язок. Міський голова надавав вичерпні відповіді на всі поставлені запитання. Підсумовуючи результати роботи за рік каденції, Володимир Миколайович зазначив: «Я не можу сказати, що повністю задоволений результатами роботи своєї роботи і роботи нашої команди. Перший рік – це завжди складно. Разом з тим, ми багато чого встигли зробити і на цьому зупинятися не збираємось!»