Патронат - варіант офіційного працевлаштування

Дата: 24.12.2021 14:01

Фото без описуПрацівники Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості та Служби у справах дітей Богодухівської міської ради обговорили питання організації спільної роботи щодо створення та діяльності сім`ї патронатного вихователя, механізму запровадження та організації функціонування сім`ї патронатного вихователя, надання послуг патронату над дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах, здійснення заходів щодо її захисту та забезпечення прав на догляд, виховання в безпечному та сприятливому сімейному середовищі.