24 грудня Україна відзначає День працівників архівних установ

Дата: 24.12.2021 09:40

Збираючи документи й зберігаючи їх для прийдешніх поколінь, архівні установи  виконують  важливу і відповідальну місію, бо без архівів немає історії.
Працівники, які надають архівні довідки, копії та витяги з документів, без сумніву, потрібні для забезпечення соціального захисту, збереження прав та законних інтересів людей. А ще, без перебільшення, архівні працівники - вартові історії та родоводу, здобутків сім'ї, установ, міста, що складаються в історію України.

За кожним із документів - доля людей, історія родин, землі, споруд, вулиць, що стане підґрунтям у складанні літопису нашої громади, родоводу його мешканців.
Вітаємо вас, шановні працівники архівної справи, з професійним святом! Бажаємо вам здоров’я, добра, щастя, успіхів та творчої наснаги. Хай ваша праця і надалі буде такою ж багатогранною, творчою і натхненною.