17 грудня працівники державної виконавчої служби відзначають професійне свято!

Дата: 17.12.2021 09:35

Фото без описуУ непростих умовах сьогодення саме вони здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів. Робота державного виконавця є достатньо складною і постійно пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями. Щодня, довіряючи свої долі, громадяни спираються на сумлінність та неупередженість державних виконавців.

Шановні працівники державної виконавчої служби! У цей день бажаємо вам мудрості, нових професійних звершень, мужності і наполегливості у відстоюванні конституційних прав українського народу. Натхнення вам та успіхів в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя вам та вашим близьким.