Чорнобиль не має минулого часу

Дата: 14.12.2021 15:14

Фото без описуУ читальній залі Міського будинку культури вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Слова вдячності за неоціненний подвиг ліквідаторам висловили заступник міського голови Любов РОГИНСЬКА та голова Богодухівської районної ради Юрій ЯЦИНА. Присутня на заході учнівська молодь із завмиранням  слухала історії про моторошні факти квітня далекого 1986 року. Пам’ять загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля».