Винуватці пошкодження майна повинні бути покарані

Дата: 13.12.2021 11:48

Фото без описуІ знову туалет на території стадіону «Колос»  став героєм соціальних мереж. Результат чиєїсь невихованості – вщент зруйновані двері. Напевно, ще не всі «любителі дебошу» знають, що у Богодухові реалізовано проєкт «Безпечне місто», і тепер складно буде уникнути відповідальності за скоєні правопорушення, адже записи цілодобового відеоспостереження стануть залізним доказом для правоохоронних органів. Богодухівська міська рада за даним фактом звернулася із заявою до поліції.

Сподіваємось, такі міри змусять усвідомити мешканців громади, що кожен має нести відповідальність за свої вчинки.