Реалізовано проєкт – переможець обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє»

Дата: 08.12.2021 11:30

Фото без описуЗаступниця голови Харківської обласної ради Тетяна БІЛОВОЛ взяла участь в урочистому відкритті проєкту «Безпечне місто Богодухів», яке відбулось учора, 7 грудня.
В ході реалізації проєкту придбано 70 відеокамер, матеріали та обладнання для центрального вузла відеоспостереження. Бюджет проєкту склав 1, 89 млн грн, в тому числі співфінансування з обласного бюджету - 909 тис. грн, з міського - 990 тис. грн.
Створення систем відеоспостереження дасть можливість значно підвищувати рівень громадської безпеки у населених пунктах.

«Обласна рада підтримала проєкт, завдяки якому у Богодухові з’явилась інформаційно-аналітична автоматизована система безпеки. Створення єдиної локальної мережі системи «Безпечне місто» забезпечує доступ до інформації міській раді та правоохоронним органам. Це дасть змогу підвищити рівень захисту об'єктів комунальної власності, безпеку дорожнього руху. Такі системи з’являються по всій області. Завдяки цьому правоохоронцям легше розкривати злочини, впроваджувати профілактичну роботу», - зазначила Тетяна Біловол.
"Сьогодні відеокамери встановлені у місті, але ми плануємо охопити відеоспостереженням усю громаду", - підкреслив Володимир Бєлий.