Міський голова Володимир Бєлий здійснив виїзний прийом у с. Улянівка

Дата: 06.12.2021 12:57

Фото без описуНа зустрічі з мешканцями, Володимир Миколайович поінформував про діяльність міської ради за цей рік, озвучив проблемні питання, які потребують першочергового вирішення для блага громади. Питання, що хвилювали мешканців, стосувалися переважно земельних питань, визначення адрес, оформлення субсидій, водопостачання. Із земельних питань відповіді надав заступник міського голови Михайло КОНОЗ. Мешканці також висловили сподівання, що з призначенням старости (Олег МАРТИМЯНОВ) вони б мали змогу оформлювати деякі нотаріальні дії на місці. Володимир Миколайович зазначив: «В наших намірах це зробити. Ми прагнемо наблизити послуги до людей. Але діяти потрібно виключно в межах закону».

Міський голова відвідав Улянівський ліцей, де нещодавно було встановлено новий котел для опалювання пелетами. Температурний режим у закладі дотримується. Володимир Миколайович поспілкувався з учнями і педагогами, а також відвідав дошкільний заклад. Всі питання взяті на контроль для вирішення.