Шановні військовослужбовці, ветерани військової служби! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Збройних сил України!

Дата: 06.12.2021 08:35

Фото без описуЦе свято, яке увібрало в себе багаті і славні  традиції українського народу і уособлює мужність та героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Низько вклоняємося всім солдатам і офіцерам, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Тож прийміть щирі вітання від усіх жителів Богодухівської громади!

У цей святковий день зичимо Вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх Ваших мрій і побажань.

Нехай любов до України, та народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння Батьківщині. Слава Україні! Героям Слава!