Укладання договорів з населенням на вивіз сміття

Дата: 03.12.2021 10:31

Фото без опису1 грудня працівниками КП «Господар» разом зі старостою Кленівського старостинського округу Ксенією Суботою проводився подвірний обхід домоволодінь у селі Мерло.

Приємно зазначити, що переважна частина жителів с.Мерло с розумінням поставилися до укладання договорів: за 1 грудня +12 домоволодінь.

Також, за повідомленням старости Ксенії Суботи, 23 домоволодіння с.Кленове вже отримали перші платіжки, додатково +12 домоволодінь заключили нові договори.

КП «Господар» нагадує, що укладення договорів на вивіз ТПВ є обов‘язковим!

Відсутність договору на вивіз ТПВ може кваліфікуватися як адміністративне правопорушення!

Уклавши договір та сплачуючи за вивіз сміття, ми сприяємо покращенню якості самої послуги, розвитку комунального підприємства та оберігаємо нашу громаду від засмічення!