Вітання працівників прокуратури

Дата: 02.12.2021 15:40

Фото без описуМіський голова Володимир БЄЛИЙ спільно з головою Богодухівської районної ради Юрієм ЯЦИНОЮ та заступником голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрієм КУЗУБОМ привітали працівників прокуратури Богодухівського району з професійним святом.

Володимир Миколайович у вітальному слові зазначив: «Ваша робота є дуже важливою для нашої громади.  У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає професіоналізму, компетентності, витримки та високої відповідальності. Бажаю вам мудрості та виваженості у прийняті рішень, впевненості у кожному кроці та підтримки як з боку держави, так і збоку наших мешканців!»

За сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у зміцнення законності на території Богодухівського району та з нагоди професійного свята міський голова нагородив грамотами:

- СТЕРІОНІ Владислава Сергійовича, першого заступника керівника Богодухівської окружної прокуратури Харківської області;

- КАЛЬМАНА Максима Юрійовича, прокурора Богодухівської окружної прокуратури Харківської області;

- НІКОНОВУ Вікторію Михайлівну, спеціаліста Богодухівської окружної прокуратури Харківської області.