1 грудня – День працівників прокуратури

Дата: 01.12.2021 08:00

Фото без описуПрацювати в органах прокуратури - почесна місія, оскільки вона пов’язана з втіленням в життя принципів верховенства права, захистом законності і  дотриманням Конституції.

Шановні працівники прокуратури, ветерани галузі! З нагоди професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за зміцнення законності, правопорядку та співпраці в інтересах громади. Завдяки вашій висококваліфікованій праці створюються умови щодо надійного захисту наших жителів від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини. У цей день бажаємо вам мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Натхнення вам та удачі в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя!