До уваги продавців піротехніки!

Дата: 30.11.2021 13:58

Фото без описуБогодухівська міська рада нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів і не використовувати піротехніку як загрозу для життя людей і тварин, пошкодження матеріальних цінностей. Відповідно до статті 195−6 КпАП порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Забороняється продаж побутових піротехнічних виробів за відсутності сертифікатів відповідності державної системи сертифікації УкрСЕПРО або свідоцтва про визнання, або їх копій на бланках установленого зразка.

Продаж побутових піротехнічних виробів на ринках забороняється.

Відповідно до Постанови КМУ від 03.08.2011  №839 «Про затвердження Технічного регламенту піротехнічних виробів»  піротехнічні  вироби  заборонено продавати або передавати особам, які не досягли такого віку:

1. феєрверки (феєрверочні вироби):

- класу 1 (феєрверки    (феєрверочні    вироби) загального використання,  що  мають  дуже  низький рівень небезпеки та шуму і можуть використовуватися у житлових будівлях) - 12 років;

- класу 2 (феєрверки    (феєрверочні    вироби) загального використання,  що  мають  низький рівень  небезпеки  та шуму і не призначені для використання у житлових будівлях) - 16 років;

- класу 3 (феєрверки    (феєрверочні    вироби) загального використання,  що  мають середній рівень небезпеки і не призначені для використання у житлових будівлях) - 18 років.

Заборонено    продавати    або    передавати    феєрверки (феєрверочні вироби) класу 4,  сценічні піротехнічні вироби  класу  Т2 та піротехнічні вироби класу Р2 особам, що не мають спеціальної підготовки.