Аматорському народному фольклорному колективу "Шарівчанка" - 40 років!

Дата: 24.11.2021 16:59

Фото без опису За дорученням Богодухівського міського голови Володимира  Бєлого 24 листопада  2021 року вшанували  аматорський народний фольклорний колектив «Шарівчанка» Шарівського сільського клубу-філії з нагоди 40-річчя його створення.

Учасниці колективу разом з багаторічним керівником Олександром СУБОТОЮ приймали цього святкового дня щирі привітання, побажання здоров'я, довгих років життя і творчої наснаги від заступника міського голови Любові РОГИНСЬКОЇ, завідувача Сектору культури і туризму Богодухівськогої міської ради Алли ВОЛОШКО, директора Міського будинку культури Наталії ЦЕРКОВНОЇ. А ще були довгоочікувані подарунки –новенькі сценічні костюми, придбані за додаткові кошти міського бюджету.

Атмосфера надзвичайного тепла і родинного затишку панували протягом всього концерту. І глядачі, і учасники концерту завдяки зворушливій українській пісні відчували свою єдність. А ще всі бачили, що цей колективдійсно велика дружня родина, бо серед глядачів було чимало тих, хто стояв колись на сцені і починав творити  історію «Шарівчанки» .

Тож нехай   незламний оптимізм і творча енергія наших  талановитих землячок завжди будуть прикладом служіння колоритній українській пісні, примножують її славу, наповнюють невичерпні творчі криниці Богодухівської громади добром,щирістю і  процвітанням!