Тренуйтеся із задоволенням

Дата: 24.11.2021 14:44

Фото без описуНа спортивному майданчику у парку Перемога, що встановлений влітку в рамках соціального проєкту Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України», тренуватися стане цікавіше. Сьогодні тут були встановлені інтерактивні таблички з детальними інструкціями щодо ефективного виконання вправ на спортивних спорудах.

Шановні мешканці громади! Запрошуємо всіх спробувати вдосконалити свою фізичну форму, використовуючи поради професійних спортсменів. Все, що для цього потрібно – це ваше бажання та смартфон для сканування QR-кодів.

Окремо звертаємось до тих, хто може використовувати майданчик не за призначенням! Якщо вас не цікавить спорт, це не означає, що можна руйнувати майно громади. Давайте бережливо відноситись до усіх наших надбань.

Тренуйтеся із задоволенням!