Засідання Координаційної ради

Дата: 23.11.2021 17:59

Фото без описуСьогодні під головуванням заступника міського голови Любові РОГИНСЬКОЇ відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті. На засіданні розглянуто питання щодо порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству та посилення співпраці у випадку виявлення таких фактів.

Обговорено та проаналізовано два факти вчинення домашнього насильства. Зроблені відповідні висновки та надані рекомендації.

Окрім того, учасників наради поінформували про заходи, які будуть проведені в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів без насильства». Зокрема, передбачається проведення  акції «Насильству - НІ» на центральній площі міста, в школах громади - конкурс малюнків «Зупинимо насильство разом!», перегляд відеороликів щодо запобігання насильству.

Комісія ухвалила рекомендації з усіх питань порядку денного.